Novi Sad - Telep

Atrium residence kompleks, predivan porodicni stan, 62m2 trosoban, treci sprat orijentisan ka crkvi na Telepu. U mirnoj

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,824 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

175,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058889
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 175,100 €
  • Cena po m2 : 2824.19 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Atrium residence kompleks, predivan porodicni stan, 62m2 trosoban, treci sprat orijentisan ka crkvi na Telepu. U mirnoj ulici bez buke paralelnoj sa Bulevarom Patrijarha Pavla.

U sklopu komleksa ce biti prelepo igraliste, prostor za odmor, market, apoteka,...
Pored kompleksa se nalazi decji vrtic, a skola je udaljena nekoliko minuta.
Podno grejanje, protocna topla voda.
Mogucnost kupovine parking mesta u sklopu stana. 20,000e
Useljiv 1.11.2025(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

170,000 €

Novo Naselje-69m2, Dvoiposoban ID#10748…

  • Soba: 2.5
  • 2,464 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Grbavica

175,000 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju stan od 66m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je kompletno renoviran, uknjižene i grejne površine od 52m2 + terasa …

  • Soba: 2.5
  • 3,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,980 €

Prodajemo trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja ID#11628…

  • Soba: 3.0
  • 2,672 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Detelinara

180,000 €

Na prodaju duplex na Novoj Detelinari, 70m2, 180000e…

  • Soba: 3.0
  • 2,571 €/m2
  • 70 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,950 €

Petrovaradin, Novi Sad – 3.5 soban stan, 78 m², 065 385 88 86…

  • Soba: 3.5
  • 2,179 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Adice

171,240 €

Novi Sad, Adice - Odličan četvorosoban stan na lepoj lokaciji + parking + povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 95 m2