Novi Sad - Kej

Novi Sad,Kej-stan na Beogradskom Keju, vrlo funkcionalan dvoiposoban stan od 70m2. U dvorištu zgrade je vrtić, osno

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,169 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058943
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 3169.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/5

Novi Sad,Kej-stan na Beogradskom Keju, vrlo funkcionalan dvoiposoban stan od 70m2. U dvorištu zgrade je vrtić, osnovna škola je na 3 minuta, gimnazija na 5 minuta, centar 5min, pijaca 5 min, univerziteti 10 min. Dvostrano orijentisan, sa 2 terase, velika gleda na Dunav, mala na dvorište. Stan poseduje uknjiženi podrum od 22m2. Stan je kompletno renoviran, ceo stan je u pločicama. Moguća prodaja opremljenog stana, sve je rađeno po meri.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

198,460 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,962 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Detelinara

196,730 €

Odličan, uknjižen, troiposoban duplex na Novoj Detelinari ID#9806…

  • Soba: 3.5
  • 2,429 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

211,050 €

• Soba: 3.0
  • 2,852 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

210,800 €

• Soba: 3.0
  • 2,969 €/m2
  • 71 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

207,740 €

• Soba: 3.0
  • 3,011 €/m2
  • 69 m2