Novi Sad - Grbavica

Novi Sad,Grbavica,kod stadiona Vojvodine, klasičan jednosoban stan , izvorno stanje,potrebna ulaganja,terasa,lift.Bl

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,905 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

113,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058962
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 113,300 €
  • Cena po m2 : 2905.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 5/6

Novi Sad,Grbavica,kod stadiona Vojvodine, klasičan jednosoban stan , izvorno stanje,potrebna ulaganja,terasa,lift.Blizina fakulteta,Promenade,centra...uknjižen stan . pozovite

Milan 0638288377(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

105,000 €

CENTAR -GARSONJERA 29m2 ID#11108…

  • Soba: 1.0
  • 3,621 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

106,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju te…

  • Soba: 2.0
  • 2,591 €/m2
  • 41 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

110,690 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 2.5
  • 2,214 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

120,000 €

Prodaja-Garsonjera-32m2-renovirana-nameštena-Centar ID#11393…

  • Soba: 0.5
  • 3,750 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

116,775 €

Petrovaradin, Novi Majur - Jednoiposoban stan 44 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,654 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Avijacija

109,800 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,745 €/m2
  • 40 m2