Novi Sad - Liman 3

Novi Sad,Liman 3, lep funkcionalan stan, svetao i prozračan sa odličnim pogledom.Pravi stan za porodice,blizina škole

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,604 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

174,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058980
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 174,500 €
  • Cena po m2 : 2604.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 11/14

Novi Sad,Liman 3, lep funkcionalan stan, svetao i prozračan sa odličnim pogledom.Pravi stan za porodice,blizina škole,Dunava, parka i svih bitnih sadržaja za komotan i udoban porodični život. Zgrada ina dva lifta, sam stan je bez većih ulaganja,održavan.Uknjižen(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

175,100 €

Na prodaju 3,5-soban stan u urbanoj vili na Adicama, Stan se nalazi u moderno građenoj urbanoj vili staroj svega pet godina, pozicioniranoj u samom …

  • Soba: 3.5
  • 2,335 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Centar

170,980 €

Odličan dupleks u ponudi ID#6095…

  • Soba: 3.5
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Veternk

176,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,715 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Centar

165,000 €

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3%…

  • Soba: 3.0
  • 2,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,100 €

BULEVAR OSLOBOĐENJA - TROSOBAN STAN ID#9539…

  • Soba: 3.0
  • 2,501 €/m2
  • 70 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

Potpuno nov trosoban stan s pogledom na Frušku goru – idealan porodični dom na mirnoj lokaciji u blizini grada Predstavljamo vam moderan, komforan…

  • Soba: 4.0
  • 2,179 €/m2
  • 78 m2