Novi Sad - Salajka

Salajka - Širi centar okolina Gundulićeve i Temerinske ulice prodaje se funkcionalan 4.0 stan- 91m2. Stan je dobro pro

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,253 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

205,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058984
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 205,000 €
  • Cena po m2 : 2252.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/4

Salajka - Širi centar okolina Gundulićeve i Temerinske ulice prodaje se funkcionalan 4.0 stan- 91m2. Stan je dobro projektovan tako da u donjem nivou ima veliki dnevni boravak kuhinju prostranu spavaću sobu (master bedroom) sa kupatilom i terasom, a u gornjem nivou su dve lepe dečje sobe sa svojim kupatilom u gornjem delu, kao i veliki zajednički garderober/ radni prostor. Mirna je ulica, uvučena malo od Temerinske. Zgrada ima svoje zatvoreno dvorište sa dosta prostora za parking za svaki stan. Sve u svemu lep porodični stan za porodicu sa dvoje ili troje dece.

Cena 205.000eur
Kontakt telefon 0638288377 Milan, bomil nekretnine Reg br251

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

206,000 €

Kej, 63m3. Dvosoban stan sa pogledom na Dunav, renoviran-namešten. …

  • Soba: 2.0
  • 3,270 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

195,700 €

Na prodaju trosoban stan 67m² – Novogradnja, Bulevar Evrope, 4. sprat, odlična lokacija Prodaje se delimično namešten trosoban stan u novoj zgr…

  • Soba: 3.0
  • 2,921 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

PETOSOBAN STAN - TELEP ID#10297…

  • Soba: 5.0
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

195,900 €

Noviji trosoban stan 65m² sa parking mestom – Bulevar Evrope…

  • Soba: 3.0
  • 3,014 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

197,871 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 4.0
  • 2,868 €/m2
  • 69 m2