Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad-Novo naseljeStan u Tozinom sokaku;najlepsem delom Novog naselja...Nalazi se na 4 spratu u zgradi sa l

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058993
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/4

Novi Sad-Novo naselje

Stan u Tozinom sokaku;najlepsem delom Novog naselja...Nalazi se na 4 spratu u zgradi sa liftom.Iznad celog stana(sem u maloj sobi sa kosinama)se nalazi tavanski prostor koji se moze ptipojiti stanu,Svi potpisi stanarske zajednice su prikupljeni tako da je to mogucnost prosirenja prostora za nekih 40 kvadrata.Ispred zgrade je dovoljno parking mesta a zgrada je okruzena zelenilom.Sam stan se sastoji od dve spavace sobe od kojih je jedna sa kosinama,kuhinje,dnevne sobe,terase i velikog kupatila,Stan je u odlicnom stanju,i moze se prometovati na kredit.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

151,410 €

Novi Sad, Novo Naselje, 59m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

164,280 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 58 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,832 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Železnička stanica

146,260 €

Odličan, dvosoban stan na Bulevaru Jaše Tomića, bez dodatnih ulaganja! ID#9877…

  • Soba: 2.0
  • 2,709 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

150,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,554 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

154,710 €

Petrovaradin, Alibegovac - Odličan, troiposoban komforan stan …

  • Soba: 3.5
  • 2,149 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2