Novi Sad - Grbavica

Novi SadRetka nekretnina u prodaji u jednoj od najtrazenijih ulica na Grbavici,Puskinova ulica.Zgrada je renom

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,616 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059050
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 2615.87 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/5

Novi Sad

Retka nekretnina u prodaji u jednoj od najtrazenijih ulica na Grbavici,Puskinova ulica.Zgrada je renomiranog investitora  poznatog po dobroj strukturi stanova.Zgrada novija,odrzavana i sa parkingom u dvoristu.Stan se sastoji od dve spavace sobe,kuhinje i dnevne sobe sa ogromnim polukruznim svetlarnikom koji je takav pravljen u izgradnji.Nekretnina za svaku preporuku(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

169,950 €

Dvosoban salonski stan u pešačkoj zoni, uknjižen, 51m2 ID#9338…

  • Soba: 2.0
  • 3,332 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Na prodaju svetao i funkcionalan stan na Novom Naselju, smešten na 13. spratu stambene zgrade, sa predivnim, otvorenim pogledom na Novi Sad koji pru…

  • Soba: 3.0
  • 2,535 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

166,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

157,600 €

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan od 51m² na atraktivnoj lokaciji u naselju Grbavica. Stan se nalazi na 5. spratu u zgradi sa liftom i pos…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Trosoban stan 76 m², potpuno namešten – Premija na Novoj Detelinari !…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Podbara

157,200 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,417 €/m2
  • 46 m2