Novi Sad - Satelit

Prodaje se potpuno nameštena, renovirana garsonjera na Satelitu. Godina izgradnje 1995. Stan gleda na livadu i ima cent

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,886 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

72,160 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059066
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 72,160 €
  • Cena po m2 : 2886.40 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Satelit
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/2

Prodaje se potpuno nameštena, renovirana garsonjera na Satelitu. Godina izgradnje 1995. Stan gleda na livadu i ima centralno grejanje. Stanu pripada i ostava na tavanu. Zgrada ima biciklanu i vešernicu. Sve ima u blizini: supermarketi, banke, pošta, pijaca, škola, vrtić, apoteke itd. Parking ispred zgrade sa dovoljno mesta bez zone. Saobraćajno je dobro povezana lokacija sa svim delovima grada, prolaze autobusi 2, 7, 8, 9 i blizu je Futoškog puta. Kupovina može i preko kredita za mlade. Uknjiženo 1/1. Odmah useljivo.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

75,960 €

Telep, fenomenalna garsonjera-izuzetna ponuda…

  • Soba: 0.5
  • 3,038 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drug…

  • Soba: 2.0
  • 1,806 €/m2
  • 36 m2

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN. (Sve

63,900 €

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,061 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Cara Dušana

66,950 €

Prodajemo predivno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Kliničkog Centra u Futoškoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stare zgrade,…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 22 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

80,020 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,581 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Veternk

79,000 €

Odličan novogradnja -Uknjićen stan -0653858888…

  • Soba: 1.5
  • 1,837 €/m2
  • 43 m2