Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, prodaje se garsonjera od 22m2, useljiva, uknjižena 1/1. Garsonjera je kompletno renovirana ( komplet instalacije, podovi, stolarija, keramika....) Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina glavne pošte i pupinove palate, idealn

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 22 m2
PRODAJA

77,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019288
  • Površina : 22 m2
  • Cena : 77,000 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/2

Novi Sad - Centar, prodaje se garsonjera od 22m2, useljiva, uknjižena 1/1. Garsonjera je kompletno renovirana ( komplet instalacije, podovi, stolarija, keramika....) Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina glavne pošte i pupinove palate, idealna za izdavanje. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

82,400 €

Novi Sad-Avijaticarsko NaseljeNadogradnja sedmog sprata u zgradama od fasadne cigle,Neimar gradnje.U samo 33 k…

  • Soba: 1.5
  • 2,497 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Satelit

72,160 €

Prodaje se potpuno nameštena, renovirana garsonjera na Satelitu. Godina izgradnje 1995. Stan gleda na livadu i ima cent…

  • Soba: 0.5
  • 2,886 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Novo Naselje

73,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJKE.JENOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,371 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,865 €

Petrovaradin, Garsonjera 32m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,621 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Salajka

77,470 €

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 27m2 …

  • Soba: 0.5
  • 2,869 €/m2
  • 27 m2