Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, prodaje se garsonjera od 24m2 u prizemlju, useljiva, uknjižena 1/1. Garsonjera je kompletno renovirana ( komplet instalacije, podovi, stolarija, keramika....) Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina glavne pošte i pupinove pa

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

84,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019287
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 84,000 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/2

Novi Sad - Centar, prodaje se garsonjera od 24m2 u prizemlju, useljiva, uknjižena 1/1. Garsonjera je kompletno renovirana ( komplet instalacije, podovi, stolarija, keramika....) Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina glavne pošte i pupinove palate, idealna za izdavanje. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

92,700 €

Na prodaju garsonjera sa galerijom u strogom centru grada. Stan se nalazi u potkrovlju i kompletno je namešten, spreman za odmah useljenje bez doda…

  • Soba: 0.5
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, le

89,000 €

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, lep jednoipsooban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

90,750 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 33.00m2, 90750 eur ID#11169…

  • Soba: 1.5
  • 2,750 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Centar

80,860 €

* INVESTICIONA PRILIKA *Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada – Centar …

  • Soba: 1.5
  • 2,788 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

87,500 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu garsonjeru na samom početku Telepa, na drugom spratu stambene zgrade sa lif…

  • Soba: 1.0
  • 2,734 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Detelinara

83,690 €

Detelinara-Izuzetan Jednosoban stan 25m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,348 €/m2
  • 25 m2