-

Građevinski plac za kuću 065/3858-888

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 20 €/m2
  • Površina: 1740 m2
PRODAJA

35,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22292
  • Površina : 1740 m2
  • Cena : 35,000 €
  • Cena po m2 : 20.11 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :

Odličan građevinski plac. Na samo 25 min od Novog Sada, na odličnoj lokaciji .. Plac ima 1740 m2, front 15 m, dozvoljena gradnja kuće za individualno stanovanje. Asfaltirana ulica, sva inftastruktura do placa. Selo ima kanalizaciju, gas, gradsku vodu, trofasznu struju. U selu se nalazi dosta prodavnica i marketa, ambulanta, vrtič, škola.. Odlično je ppovetzano sa gradom, autobuskim prevozom a od skora i železnicom.. Odlično mirno mesto za život, daleko od gradke gužve. Kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22292 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRED. POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

26,000 €

Srbobran, Lep plac sa voćnjakom sa izlazom na reku Krivaju - odlična investicija…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

31,500 €

Nudimo vam zemljište u Bukovcu nadomak nacionalnog parka, okruženje je netaknuta priroda, sama parcela je 3148m2 sa širinom od 33m. Ovo poljopriv…

  • 10 €/m2
  • 3148 m2

Irig Irig

40,000 €

Krušedol-Plac 3780 m2 u blizini naselja-065/385 8880…

  • 11 €/m2
  • 3780 m2

Beočin Čerević

39,000 €

Čerević - Šakotinac, na prodaju više građevinskih parcela od 1500m2, uknjiženo, dozvoljena gradnja, blizina glavnog puta. Parcele se mogu spajat…

  • 26 €/m2
  • 1503 m2

Sremska Kamenica Ledinci

42,520 €

Ledinci, građevinski plac 516m2. …

  • 82 €/m2
  • 516 m2

Inđija Inđija

41,200 €

ČORTANOVCI - ODLIČAN PLAC…

  • 27 €/m2
  • 1500 m2