Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - izgradnja

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

161,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22290
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 161,000 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/7

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA. Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce moguća korekcija cene, Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš. Dostupna kupovina parking mesta. Rok Mart 2027. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine.com A57-22290.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

164,300 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,821 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

168,900 €

Jedinstven dvosoban stan u strogom centru, okružen zelenilom – 58 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

159,000 €

Alibegovac-Extra gradnja -odličan porodični stan-Nov neuseljavan…

  • Soba: 3.0
  • 2,065 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Renoviran dvosoban stan sa dve terase – Nova Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 3,195 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

155,100 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,315 €/m2
  • 67 m2

Inđija Inđija

154,500 €

PRODAJE SE ODLIČAN STAN U INĐIJI.HodnikDve terase,jedna ustakljenaDnevni boravak,tri spavaće sobe,dva kupatila,dve os…

  • Soba: 4.0
  • 1,644 €/m2
  • 94 m2