Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - izgradnja

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,400 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

214,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22289
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 214,200 €
  • Cena po m2 : 3400.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/7

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA. Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce . Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš. Dostupna kupovina parking mesta. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81. www-status-nekretnine.com A57-22289.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

220,600 €

NOVI SAD, NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Novi Sad, Socijalno Odličan, troiposoban dupleks u neposrednoj blizini centra. Donja etaža: svetao dnevni boravak sa k…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Veternk

219,400 €

Veternik - retko u ponudi  -stan ba prvom spratu dužinom cele etaže od 142m2 sedmosoban-idealno deljiv na dve cel…

  • Soba: 7.0
  • 1,545 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

213,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,485 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Podbara

208,500 €

Odličan duplex-Temerinska…

  • Soba: 3.0
  • 2,818 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

ODLIČNA PONUDA, POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN U BLIZINI SOCIJALNOG (kod picerije Ciao), BULEVARA I CENTRA. KOMFO…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2