Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - izgradnja

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,400 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

156,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22288
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 156,400 €
  • Cena po m2 : 3400.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/7

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA. Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce. Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš. Dostupna kupovina parking mesta. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine.com A57-22288.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Adice

152,400 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 3.0
  • 2,498 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

152,500 €

NOVI SAD.ADICE.TROSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN.SA PARKING MESTOM.Plus 40m2 dvorišta koje pripada samo ovom stanu(Svet nek…

  • Soba: 3.0
  • 2,500 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

156,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,612 €/m2
  • 60 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

159,000 €

Novogradnja, 2.5soban Petrovaradin - ODMAH USELJIVO + POVRAT PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,524 €/m2
  • 63 m2