Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - izgradnja

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,826 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

164,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22287
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 164,500 €
  • Cena po m2 : 3825.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/7

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA. Rok. Mart 2027. Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce moguća korekcija cene, Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš. Dostupna kupovina parking mesta. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81. www.status-nekrtnine.com A57-22287.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

164,053 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a ID#10268…

  • Soba: 3.0
  • 2,563 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

172,550 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Podbara

157,510 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,424 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Kej

159,650 €

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan površine 42m², smešten u jednoj od atraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Kej. Nekretnina je pažljiv…

  • Soba: 1.5
  • 3,801 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

169,950 €

Komforan trosoban stan sa dve terase po odličnoj ceni!…

  • Soba: 3.0
  • 2,394 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Adice

160,060 €

Komforan četvorosoban stan, 74m2!…

  • Soba: 3.5
  • 2,163 €/m2
  • 74 m2