Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - izgradnja

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,400 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

146,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22286
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 146,200 €
  • Cena po m2 : 3400.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/7

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA. Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce. Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš. Dostupna kupovina parking mesta. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81. www.status-nekrtnine.com. A57-22286.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,968 €

Novi Sad, Telep, Lux dvoiposoban stan sa krovnom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Veternk

151,000 €

Nov trosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 3.0
  • 2,323 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Liman 3

150,000 €

Prodaje se stan 2.5: NOVI SAD- Liman III, 65.00m2 ID#8540…

  • Soba: 2.5
  • 2,308 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

136,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

148,320 €

Adice- Veliki Troiposoban stan 80 m2-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

144,200 €

Odličan dvosoban na Adamovićevom naselju …

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2