Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - izgradnja

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,400 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

146,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22285
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 146,200 €
  • Cena po m2 : 3400.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/7

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA. Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce . Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš. Dostupna kupovina parking mesta. Informacij na broj telefona: 065 385 88 81. www.status-nekrtnine.com A57-22285.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

139,050 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

139,000 €

Porodičan stan u mirnom delu Novog Naselja – Šonsi uknjižene 45m2 ali ima 57m2 podne površine. U ponudi imamo sjajan porodični stan smešten u …

  • Soba: 2.5
  • 2,439 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Klisa

149,000 €

Kompletno namešten stan na Klisi – novogradnja 2020, niski troškovi…

  • Soba: 3.5
  • 2,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Železnička stanica

146,260 €

Odličan, dvosoban stan na Bulevaru Jaše Tomića, bez dodatnih ulaganja! ID#9877…

  • Soba: 2.0
  • 2,709 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,200 €

Otkrijte savršeni dom u Novom Sadu na Rotkvariji! Nudimo vam prelep stan od 57m2, smešten u blizini železničke stanice, stan nudi ne samo udobnost…

  • Soba: 2.0
  • 2,530 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

149,050 €

Novi Sad, Telep- Jednoiposoban stan u izgradnji 52m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,866 €/m2
  • 52 m2