Novi Sad - Telep

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus 131 m2 sa Dve Terase-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,176 €/m2
  • Površina: 131 m2
PRODAJA

284,990 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20945
  • Površina : 131 m2
  • Cena : 284,990 €
  • Cena po m2 : 2175.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/4

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880... *Direktna prodaja*...Prodajemo u Severnom Telepu Veliki PentHaus 131 na Top Lokaciji...stan se nalazi na Četvrtom spratu,Trostrane orijentacije ima Dnevnu sobu,tri spavaće sobe,dva mokra čvora i Dve Terase...sa izlazom na Terasu ima ukupno 184 m2...Grejanje je centralno...Useljenje je u Februaru 2025...mogućnost kupovine PM i povrata Pdv-a...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20945 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

278,100 €

LUKSUZAN STAN SA POGLEDOM NA TVRĐAVU…

  • Soba: 2.0
  • 6,953 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

285,800 €

Prostran dupleks na odličnoj lokaciji – idealan za porodični život Na prodaju je četvorosoban dupleks od 111 m², u jednom od najpoželjnijih …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Centar

289,000 €

Novi Sad,Centar, komforan trosoban stan u izvornom stanju,dvostrano orijentisan,na prvom spratu zgrade,dve terase .Zgrad…

  • Soba: 3.5
  • 3,211 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

275,680 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 101.00m2, 275680 eur ID#10863…

  • Soba: 4.0
  • 2,730 €/m2
  • 101 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

281,000 €

!!! Lux stan !!! Nepokretnost se nalazi u najlepšem kraju Novog Sada - Sremskoj Kamenici, u pitanju je gradnja od 2022. godine sa luksuznom opremo…

  • Soba: 4.5
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Cara Dušana

280,000 €

+ PDV062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.…

  • Soba: 4.0
  • 3,333 €/m2
  • 84 m2