Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - izgradnja

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

150,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22284
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 150,500 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/7

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA. Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce moguća korekcija cene, Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš. Dostupna kupovina parking mesta. Rok , Mart 2027. informacije na broj telefona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine.com A57-22284.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

141,200 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,444 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

143,700 €

Prodaja stana Telep, Nov, Dvosoban, Neuseljavan! ID#10345…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

148,320 €

Adice- Veliki Troiposoban stan 80 m2-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odlično Rasporeda, Porodičan stan- 54 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

157,730 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan 63 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,504 €/m2
  • 63 m2