Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - izgradnja

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,400 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

159,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22283
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 159,800 €
  • Cena po m2 : 3400.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/7

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA. Rok, Mart, 2027. Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce. Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš. Dostupna kupovina parking mesta. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine.com A57-22283.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

165,000 €

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3%…

  • Soba: 3.0
  • 2,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Renoviran 2,5-soban stan 59m², Novo Naselje – odličan raspored, sprat 7/11…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Kej

164,000 €

Odličan dvosoban stan 58m2 na minut od centra, keja i Dunavskog parka ID#9463…

  • Soba: 2.0
  • 2,828 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

159,650 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,801 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Centar

163,770 €

Na prodaju dvosoban stan od 58m²+ 11m2 terase u samom centru Novog Sada, u ulici Stevana Milovanova. Stan se nalazi na prvom spratu starije zgrade, …

  • Soba: 2.0
  • 2,824 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Trosoban stan na Novom naselju, 70m2, 164800 eura ID#1128…

  • Soba: 3.0
  • 2,354 €/m2
  • 70 m2