Novi Sad - Sajmište

Novi Sad , Sajam - izgradnja

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

150,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22282
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 150,500 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/7

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA. Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce moguća korekcija cene, Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš. Dostupna kupovina parking mesta. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine. com A57-22282.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

156,300 €

Prostran dvosoban stan, 62m², dvostrano orijentisan – Nova Detelinara, Novi Sad Na prodaju komforan dvosoban stan od 62m², dvostrano orijentisan,…

  • Soba: 2.0
  • 2,521 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

159,650 €

NOVI SAD.SAJAM.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO RENOVIRAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

156,000 €

NA PRODAJU - Dvoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,737 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

* Vrbas *

152,850 €

* Vrbas *…

  • Soba: 3.5
  • 1,442 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

156,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN-ADAMOVIĆEVO NASELJE 55m2 ID#11390…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 55 m2