Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - izgradnja

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

175,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22281
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 175,000 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/7

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA. Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce moguća korekcija cene, Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš. Dostupna kupovina parking mesta. informacije na broj telefona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine.com A57-22281.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

182,000 €

*Novi Sad - Salajka*…

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN .SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

165,240 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,709 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

169,950 €

Prodaje se prelep dvoiposoban stan u atraktivnom kompleksu ATRIUM RESIDENCE, površine 62m². Stan je ulično orijentisa…

  • Soba: 2.5
  • 2,741 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Veternk

176,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,715 €/m2
  • 103 m2