Novi Sad - Podbara

Novi Sad - Podbara, prodaje se odmah useljiv dvoiposoban stan od 69m2, kompletno namešten, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve lepe spavaće sobe, kupatila i terase. Dvostrano je orijentisan. Za više informacija po

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,246 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

155,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019286
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 155,000 €
  • Cena po m2 : 2246.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/4

Novi Sad - Podbara, prodaje se odmah useljiv dvoiposoban stan od 69m2, kompletno namešten, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve lepe spavaće sobe, kupatila i terase. Dvostrano je orijentisan. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

158,250 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 56m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,826 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

163,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,640 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

151,600 €

Prodajemo odličan namešten dvoiposoban stan na samom početku Adica tik iza nasipa. Stan je na prvom spratu trospratnice bez lifta, okarakterisan…

  • Soba: 2.5
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Sajlovo

160,352 €

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, komforan četvorosoban stan na mirnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 1,865 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Trosoban stan na Novom naselju, 70m2, 164800 eura ID#1128…

  • Soba: 3.0
  • 2,354 €/m2
  • 70 m2