Novi Sad - Bulevar Evrope

Komforan stan 4.0 soban, od 90m² na Bulevaru Evrope + parking mesto

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,844 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

166,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3710
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 166,000 €
  • Cena po m2 : 1844.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

Prodaje se prostran i svetao stan površine 90 m² na Bulevaru Evrope. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe i kuhinje, i idealan je za porodice ili više osoba koje žele udoban i funkcionalan prostor. U cenu je uključeno parking mesto u privatnom dvorištu. Grejanje se plaća samo tokom zimskog perioda, a stan poseduje kalorimetar i protočnu toplu vodu, što omogućava potpunu kontrolu troškova. Cena 166.000evra sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

160,650 €

Veternik-Lep Četvorosoban stan 82 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Podbara

169,572 €

TROSOBAN-PDV-KVALITET ID#11033…

  • Soba: 2.0
  • 2,609 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

159,400 €

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM …

  • Soba: 1.5
  • 3,707 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Trosoban stan 76 m², potpuno namešten – Premija na Novoj Detelinari !…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

160,600 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan 64 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,509 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2