Novi Sad - Sajmište

Na prodaju garsonjera u suterenu, 20m2, Futoška

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,348 €/m2
  • Površina: 20 m2
PRODAJA

66,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2903
  • Površina : 20 m2
  • Cena : 66,950 €
  • Cena po m2 : 3347.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: su/0

Na prodaju je garsonjera površine oko 20 m², smeštena u polusuterenu zgrade u ulici Futoška 74. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, a dodatnu praktičnost pruža i ostava koja je uračunata u ponudu. Cena iznosi 66.950 evra, na šta se dodaje i agencijska provizija. Ova nekretnina je odlična prilika za one koji traže manji stan na odličnoj lokaciji, kako za život, tako i za investiciju. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

72,930 €

Dvoiposoban stan, Alibegovac …

  • Soba: 2.5
  • 1,552 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Novi Sad,Adice- do Futoškog puta i sportskogcentra "Vujadin Boškov". Stan se nalazi u polusuterenu zgrade ,ima sopstve…

  • Soba: 2.0
  • 1,512 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

66,950 €

Novi Sad,na par stotina metara od pesacke zone,u novijoj gradnji,prodaje se garsonjera na prizemlju u kojoj je ,na samo …

  • Soba: 0.5
  • 2,575 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Podbara

69,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji o…

  • Soba: 1.5
  • 1,865 €/m2
  • 37 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

67,860 €

ODLIČNA INVESTICIJA – Garsonjera sa pogledom – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,610 €/m2
  • 26 m2