Novi Sad - Telep

Lep dvoiposoban stan-Telep 065 385 88 86

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,142 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22279
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 3142.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Raspored je izuzetno funkcionalan: prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, radna soba (ili dečija), moderno kupatilo, hodnik i terasa. Enterijer je rađen po meri, sa kvalitetnim materijalima, modernim osvetljenjem i klimom. Veliki prozori obezbeđuju obilje prirodne svetlosti. Zgrada je nova, kvalitetne gradnje, u mirnoj ulici na Telepu, u blizini svih potrebnih sadržaja – škola, vrtića, marketa i gradskog prevoza. Cena: 185.400 € sa agencijskom provizijom. Idealan izbor za porodično stanovanje ili kao sigurna investicija za izdavanje. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite 065 385 88 86 Gorana br.licence 3881.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

193,820 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 58 m …

  • Soba: 2.0
  • 3,342 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Salajka

194,410 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,558 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Podbara

185,400 €

Troiposoban stan u širem centru Novog Sada – Dositejeva ulica…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

187,250 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,926 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

195,000 €

Trosoban duplex stan na odličnoj lokaciji – Grbavica, Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,407 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,550 €

Moderan troiposoban stan na Bulevaru Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 74 m2