Novi Sad - Veternk

Veoma povoljan Stan na dobroj lokaciji-komplet namešten

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,811 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

134,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22280
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 134,000 €
  • Cena po m2 : 1810.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: -1/2

Odličan stan,na dobroj lokaciji u Veterniku, Zgrada je novije gradnje. Povoljno.. Uknjižen 1/1. Ag. provizija 3 % je u ceni,. Kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22280 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRED. POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternička rampa

127,600 €

Prodaja-Dvosoban, 44m2, Uknjižen! Novogradnja ID#12093…

  • Soba: 2.0
  • 2,900 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

140,900 €

Ekonomičan dvosoban stan 57 m² – mirna lokacija, Adamovićevo naselje…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

133,900 €

NOVI SAD.BULEVAR.DVOSOBAN STAN.U cenu je uracunato i privatno parking mesto u dvoristu (Svet nekretnine, Novi Sad, Re…

  • Soba: 2.0
  • 2,911 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

139,050 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

126,590 €

Petrovaradin, Trosoban stan 60m2 - Prodaje se trosoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 2,110 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Novo Naselje

139,050 €

Stan sa dušom u najlepšem delu Novog naselja …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 54 m2