Novi Sad - Podbara

Kompletno renoviran jednoiposoban stan sa velikom terasom – Podbara

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,829 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

134,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3692
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 134,000 €
  • Cena po m2 : 3828.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/3

Na prodaju je moderno uređen jednoiposoban stan površine 35 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na Podbari, u neposrednoj blizini centra Novog Sada. Iznad stana se nalazi tavanski prostor, što dodatno doprinosi privatnosti i miru. Stan je u potpunosti renoviran i prodaje se sa novim, nekorišćenim nameštajem i savremenom tehnikom. Raspored je izuzetno funkcionalan i obuhvata dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Posebna prednost ove nekretnine je prostrana terasa površine oko 9 m², koja nije uračunata u kvadraturu stana i pruža dodatni prostor za odmor i uživanje. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje tišinu i prijatan ambijent. Zgrada je izgrađena 2010. godine, uredna je i ima manji broj stanara, a stanarima je obezbeđen parking u dvorištu zgrade. Nekretnina je uredno uknjižena i spremna za brzu kupovinu Cena: 134000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

141,650 €

NOVI SAD. CENTAR. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,632 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

128,300 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,129 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

126,500 €

• Soba: 2.0
  • 3,085 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

133,400 €

Jednoiposoban stan 36 m², Telep, Novi Sad…

  • Soba: 1.5
  • 3,706 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

127,460 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,832 €/m2
  • 45 m2