-

Novi Sad, Detelinara, Noviji duplex u mirnom kraju

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,900 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

117,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3540
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 117,800 €
  • Cena po m2 : 1900.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

Prodaje se noviji, potpuno i veoma lepo opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i nalazi se u mirnom kraju bez saobracaja. Takodje poseduje terasu sa prelepim pogledom. Pored stana se nalazi vrtic kao i decije igraliste, idealno za porodicu. Agencijska provizija iznosi 3% na ugovorenu cenu. Kontakt tel. 0646586099.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Klisa

113,300 €

Prodajemo odličan trosoban stan u urbanoj vili na Klisi. Ovaj prostran stan nalazi se u potkrovlju porodične vile sa zajedničkim ulazom i dvori…

  • Soba: 3.0
  • 1,596 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Klisa

113,300 €

Klisa - Odlična ponuda, odmah useljiv stan za 1600€/m² !…

  • Soba: 2.5
  • 1,596 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

112,270 €

  • Soba: 1.5
  • 2,738 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Veternička rampa

127,600 €

Prodaja-Dvosoban, 44m2, Uknjižen! Novogradnja ID#12093…

  • Soba: 2.0
  • 2,900 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Kamenjar

123,600 €

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2