Novi Sad - Centar

Odlična Lokacija , 4.0 -ban stan

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,286 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

344,998 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22269
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 344,998 €
  • Cena po m2 : 3285.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: /0

Stan na odličnoj lokaciji u novoj zgradi, neuseljavan. Stan poseduje 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase , komotan dnevni boravak,. Dvorišno orijetisan. Stan ispunjava uslove kreditiranja preko komercijalnih kredita. Odmah useljiv i uknjižen stan. Ag. provizija je uračunata u cenu.. Vredi pogledati... Kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22269 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRED. POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

342,390 €

Lux četvorosoban stan na Salajci-108m2…

  • Soba: 4.0
  • 3,170 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

350,200 €

Na prodaju je izuzetan četvorosoban stan površine 115 m² - Bulevar Evrope…

  • Soba: 4.0
  • 3,045 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

339,900 €

LIMAN, AVENIJA GARDEN ČETVOROSOBAN NOV NEUSELJAVAN retko u ponudi* ID#8947…

  • Soba: 4.0
  • 3,035 €/m2
  • 112 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

344,900 €

Luks salonski stan - Petrovaradin, Gradić…

  • Soba: 4.0
  • 3,254 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Podbara

350,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Centar

344,998 €

Odlična Lokacija , 4.0 -ban stan…

  • Soba: 4.0
  • 3,286 €/m2
  • 105 m2