Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Garsonjera na Bulevaru oslobođenja

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,192 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

79,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2114
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 79,800 €
  • Cena po m2 : 3192.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 8/8

Simpatična garsonjera na Bulevaru oslobođenja površine 25,24m2,, u blizini je železnička stanica, objekati snabdevanja, osnovna škola, vrtić. gradski MUP, dom zdravlja.. Stan je bez ulaganja, odmah useljiv nakon isplate, stan je trenutno renitiran, zakupodavni odnos se može preuzeti ukoliko se stan kupuje kao investicija.Isključeni kreditni kupci. S Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

89,600 €

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na …

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

76,220 €

Novi sad, Adice - prodaje se jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 2,060 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

73,000 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2…

  • Soba: 2.5
  • 1,553 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

72,800 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 0.5
  • 2,912 €/m2
  • 25 m2