Novi Sad - Bulevar Evrope

PRODAJE SE DVOIPOSOBAN STAN – BULEVAR EVROPEU ponudi naše agencije izdvajamo izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan n

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,854 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

136,990 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000447
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 136,990 €
  • Cena po m2 : 2853.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

PRODAJE SE DVOIPOSOBAN STAN – BULEVAR EVROPE

U ponudi naše agencije izdvajamo izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope.

Stan ima 48 m², nalazi se na 2. spratu zgrade sa liftom i ne zahteva apsolutno nikakva dodatna ulaganja.

Dvorišno je orijentisan, sa prelepim, mirnim pogledom, idealan za svakodnevni život bez buke.

Posebnu prednost čini lepa i prostrana terasa, savršena za odmor i uživanje.

Prodaje se sa:

• kompletno opremljenom kuhinjom
  • ugradnim plakarima

Površina: 48 m²

Sprat: 2 (lift)

Cena: 136.990 €

Odlična prilika kako za stanovanje, tako i kao investicija.

Lav nekretnine

Registarski broj posrednika: 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

138,500 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 47m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 2.0
  • 2,947 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Poslovni prostor / Stan | 50m2 | Kod Futoške pijace, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,700 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

128,750 €

Idealna porodična oaza kod Futoške pijace – mir, komfor i dvorište u srcu grada!…

  • Soba: 3.0
  • 2,384 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

139,050 €

Jednoiposoban namešten stan, Bulevar Evrope. 139050 eura ID#2938…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

137,600 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, 43.00m2, 137600 eur ID#11141…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2