Srbobran - Srbobran

Srbobran, Lepa salonska kuća sa posebnim lokalom

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 540 €/m2
  • Površina: 189 m2
PRODAJA

102,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3539
  • Površina : 189 m2
  • Cena : 102,000 €
  • Cena po m2 : 539.68 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 685 m2

Prodaje se lepa, kvalitetna salonska kuća u širem centru Srbobrana. Kuća se nalazi na uglu dve lice i ima dva zasebna ulaza u kuću.Kuća funkcioniše kao jedna celina, koja ima pet soba, dve kuhinje i dva kupatila, jedan lep hodnik, iz dva dela, koji je služio kao prijemni salon. Kuća je tipično salonskog tipa sa visokimplafonima preko 3 metra visine,što stvara posebnu lepotu stanovanja. Kuća je lepo održavana, ima kvalitetnu drvenu stolariju, autentičnog izgleda, što kući daje poseban šarm. U kući je grejanje na kaljeve peći, a može biti i na struju ili na gas, čija instalacija prolazi pored kuće. Kuća se može podeliti u dve posebne stambene jedinice, jer je raspored odgovarajući i ima dva posebna ulaza. Kuća ima lepo dvorište, puno zelenila i drveća. Pored kuće se nalazi poslovni objekat koji može služiti u razne svrhe ili za izdavanje, koje donosi prihod.Kuća je uknjižena bez tereta, useljiva odmah, a može se i renovirati po želji kupca, jer pruža puno mogućnosti. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Retko u ponudi, vredi pogledati. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

97,850 €

Srbobran, Turija, Odlična kuća kod kanala DTD…

  • Soba: 3.0
  • 704 €/m2
  • 139 m2

Bačka Topola Bačka Topola

95,000 €

Extra za buduće ulaganje..kuća Pr+Pk-Centar…

  • Soba: 4.0
  • 420 €/m2
  • 226 m2

Inđija Čortanovci

92,700 €

Banstol, kuća za život u vikend zoni. …

  • Soba: 4.0
  • 1,717 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,000 €

Odlična vikendica u  Bockama 7 km od Promende,struja ,gas pored na placu.Plac ima   694 m2 i gleda na No…

  • Soba: 3.5
  • 1,338 €/m2
  • 74 m2

Srbobran Srbobran

108,150 €

Srbobran, Centar, Velika komforna kuća na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 5.0
  • 470 €/m2
  • 230 m2

Novi Sad Kovilj

92,700 €

Kovilj-Klasična Vojvođanska kuća sa velikim dvorištem…

  • Soba: 4.0
  • 606 €/m2
  • 153 m2