Srbobran - Srbobran

Srbobran, komforna kuća sa proizvodnom halom

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 472 €/m2
  • Površina: 168 m2
PRODAJA

79,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3537
  • Površina : 168 m2
  • Cena : 79,300 €
  • Cena po m2 : 472.02 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 572 m2

Prodaje se odmah useljiva kuća sa velikom halom na parceli, u mirnom delu Srbobrana, okružena prirodom i zelenilom. Kuća ima dva odvojena ulaza i može se koristiti kao dve celine ili kao sada, kao jedna petosobna kuća. Prvi deo kuće ima ima veliki dnevni boravak koji je spojen sa trpezarijom i posebno sa kuhinjom, ima još dve sobe i kupatilo. U drugom delu kuće se nalazi dnevna soba, manja kuhinja, još jedna spavaća soba, ostava i kupatilo.Kuća ima grejanje na gas, klimu. Pored kuće se nalazi objekat od 73 m2 koji trenutno služi kao magacin, a može se pretvoriti i u stambeni ili ukloniti, ako se želi veće dvorište. Iza kuće u dvorištu je sagrađena nova hala za proizvodnju ili magacinski prostor po želji kupca. Hala je sagrađena od sendvič panela profila 8 cm, metalne konstrukcije. Hala ima 75 m2 korisne površine. U hali je grejnje na struju, trofazna ojačana struja , sanitarni čvor i toalet u hali. Ovo je jedan stambeno - poslovni kompleks, koji je potrebno minimalno urediti i dobija se fantastična nekretnina, po povoljnoj ceni. Hala se može i izdavati, te služiti kao investicija, a svojim položajem ne smeta stanovanju. Odlićna nekretnina, retko u ponudi.Iza kuće u dnu parcele je dvorište i travnjak za uživanje, ali se ne vidi na fotografijama. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

86,500 €

Srbobran, Lux renovirana kuća sa direktnim izlazom na reku Krivaju…

  • Soba: 3.0
  • 972 €/m2
  • 89 m2

Inđija Čortanovci

85,000 €

Odlična ponuda kuće ID#10716…

  • Soba: 10.0
  • 1,063 €/m2
  • 80 m2

Inđija Čortanovci

80,000 €

Banstol, vikend kuća, plac 600m2. …

  • Soba: 3.0
  • 1,250 €/m2
  • 64 m2

Sremski Karlovci-Manja Porodična k

77,250 €

Sremski Karlovci-Manja Porodična kuća 103 m2 u Visinskom kraju sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 750 €/m2
  • 103 m2

Srbobran Srbobran

72,100 €

Srbobran, odlična kuća sa pomoćnim objektima na većem placu…

  • Soba: 3.0
  • 721 €/m2
  • 100 m2

Beočin Banoštor

75,000 €

!!!SAMO KOD NAS!!! Stavljamo u našu ekskluzivnu ponudu kuću u naselju Koruška. Plac izlazi na glavni magistralni put uz Dunav frontom od 21m, a…

  • Soba: 3.0
  • 1,154 €/m2
  • 65 m2