Novi Sad - Centar

PAP PAVLA-Lux-četvorosoban 135 m2 -sa duplom garažom od 33 m2

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,333 €/m2
  • Površina: 135 m2
PRODAJA

315,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19871
  • Površina : 135 m2
  • Cena : 315,000 €
  • Cena po m2 : 2333.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Stan u Centru grada veoma lepoj lokaciji i veoma lepo sređen stan, sa komplet veoma kvalitetnom opremom i nameštajem. Stan poseduje u suterenu zgrade duplu garažu od 33 m2.(garaža je u ceni stana) Tan je po strukturi četvorosoban, dole je komotni dnevni boravak, spavača soba sa sopstvenim kupatilom, gostinski toalet,garderober-ostava i posebno istićemo ogromnu terasu na uzivanje. gore: 2 sobe i veliko kupatilo. Stan je sređivan za svoje potrebe i veoma kvalitetno odrađen. za sve informacije pozovite:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili preko sajta:www.status-nekretnine.com A57-19871 STATUS NEKRETNINE.D.O.O uPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

315,150 €

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan…

  • Soba: 4.0
  • 2,740 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Sajmište

309,720 €

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj kom…

  • Soba: 4.0
  • 3,193 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj…

  • Soba: 4.0
  • 2,818 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Kej

306,000 €

Prodaja Stan 3.0: NOVI SAD-Kej, 85m2 ID#9658…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Moderan luksuzan dupleks na Novom Naselju – 120 m² komfora…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Detelinara

309,000 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PLUS 60M2 TERASE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2