Novi Sad - Telep

Telep, odlična lokacija

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,545 €/m2
  • Površina: 110 m2
PRODAJA

280,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20130
  • Površina : 110 m2
  • Cena : 280,000 €
  • Cena po m2 : 2545.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 362 m2

Kuća na odličnoj lokaciji na Telepu, mirna ulica,(slepa) porodično stanovanje.(nije za investitore) Kuća ima dva valsnika, odlična za dve porodice. Postoji i nus prostoraija, kao i šupa. Hitna prodaja. Pozovite:065/3858-888 ili na našem portalu: www.status-nekretnine com A57-20130 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

283,250 €

Novi Sad, Klisa - Spratna kuća na lepom placu od 500 m2 …

  • Soba: 7.0
  • 1,089 €/m2
  • 260 m2

Novi Sad Veternk

283,500 €

ODLIČNA NOVA PORODIČNA KUĆA…

  • Soba: 7.0
  • 1,062 €/m2
  • 267 m2

Beočin Beočin

289,000 €

Fruška gora - mini resort sa bazenom…

  • Soba: 10.0
  • 960 €/m2
  • 301 m2

Sremski Karlovci Centar

277,070 €

U PONUDI RETKO VIĐENA NEKRETNINA U SREMSKIM KARLOVCIMA…

  • Soba: 5.5
  • 1,237 €/m2
  • 224 m2

Novi Sad Adice

278,100 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 209.00m2, 5.90ari, 278100 eur ID#6624…

  • Soba: 4.0
  • 1,331 €/m2
  • 209 m2

Novi Sad Adice

273,000 €

Prelepa kuća na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom vapredstavlja, bajkovitu kuću u novosadskom naselju Adice. Kuća je površine 179m2 i nalazi se …

  • Soba: 4.0
  • 1,525 €/m2
  • 179 m2