Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Alibegovac-Extra gradnja -odličan porodični stan-Nov neuseljavan

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,065 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

159,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21759
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 159,000 €
  • Cena po m2 : 2064.94 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalzi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Prodajemo stan u prestižnom naselju etažirane površine 77 m2. Moderan i zdrav koncept stanovanja na samo 4km od TC "Merkator". Stan je po strukturi trosoban. Poseduje veliki dnevni boravak 2 spavaće sobe, terasu, kupatilo. uz svaki stan ugrađena klima. Nema povrat PRD-a. Informacije na broj telefona: 065 385 8888. Dančo lic. br.322 www.status-nekretnine.com A57-21756. Status nekretnine d.o.o upisan u reg. posrednika pod red. br.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

151,600 €

Prodajemo odličan namešten dvoiposoban stan na samom početku Adica tik iza nasipa. Stan je na prvom spratu trospratnice bez lifta, okarakterisan…

  • Soba: 2.5
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2

Inđija Inđija

154,500 €

PRODAJE SE ODLIČAN STAN U INĐIJI.HodnikDve terase,jedna ustakljenaDnevni boravak,tri spavaće sobe,dva kupatila,dve os…

  • Soba: 4.0
  • 1,644 €/m2
  • 94 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

154,710 €

Četvorosoban , novogradnja, odmah useljivo - *povrat PDV-a* ID#10331…

  • Soba: 4.0
  • 2,149 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

154,710 €

Petrovaradin, Alibegovac - Odličan, troiposoban komforan stan …

  • Soba: 3.5
  • 2,149 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Banatić

158,620 €

Prodaja dvoiposobnog stana 55m² sa terasom i garažom – Sajam, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

164,050 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,490 €/m2
  • 47 m2