Novi Sad - Centar

LUX stan-Stari grad 065 385 88 86

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,750 €/m2
  • Površina: 120 m2
PRODAJA

330,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21779
  • Površina : 120 m2
  • Cena : 330,000 €
  • Cena po m2 : 2750.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: pk/5

Prodajemo odličan duplex stan, na fenomenalnoj lokaciji. Stan je lep i svetao, funkcionalnog rasporeda. Stan se sastoji od dve etaže i to: na donjoj etaži ima kuhinja sa ostavom, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba i terasa (izlaz na terasu iz obe sobe), kupatilo, dok se na gornjoj etaži nalaze dve spavaće sobe, kupatilo i mala kuhinja. Za više informacija pozovite 065 385 88 86 Gorana br. licence 3881 www.status-nekretnine.com A57-21779 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

329,600 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Stan je namešten. Plus  terasa od 120m2 .U cenu ulaze garaza od 16m2 i park…

  • Soba: 3.5
  • 3,789 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Sajmište

328,819 €

Nov četvorosoban stan u urbanoj vili –Sajmište, Novi Sad (104m²)…

  • Soba: 4.0
  • 3,162 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Centar

330,000 €

LUX stan-Stari grad 065 385 88 86…

  • Soba: 4.0
  • 2,750 €/m2
  • 120 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

323,585 €

Petrovaradin - Lux stan sa garažom u ceni!…

  • Soba: 4.0
  • 2,889 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

330,940 €

Luksuzan stan u srcu Novog Sada – Savršen spoj komfora i elegancije u 119m2!…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Centar

330,380 €

Četvorosoban* Izgradnja* Centar* 108m2 ID#9947…

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 108 m2