-

Zlatibor-ekstra lux Apartman 43 m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,319 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

99,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21432
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 99,700 €
  • Cena po m2 : 2318.60 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: su/6

Zlatibor-ekstra lux Apartman 43 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali u grubim i završnim radovimakao i smart sistemi. Zgrada će biti opremljena liftom, video nadzorom i obezbeđenjem. U dvorištu zgrade pored ostalih sadržaja je i igralište za decu. Zgrda će posedovati Energetski pasoš. Vrhunska investicija.. Kontakt: 065/385-88-88 Dančo licenca br.322 www.status-nekretnine.com A57-21432 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

109,250 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,731 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

96,000 €

Prodaje se nova, moderno i kvalitetno opremljena garsonjera na odličnoj lokaciji u ulici Janka Čmelika, iznad restoran…

  • Soba: 0.5
  • 3,692 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

109,200 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

2.5-soban, u lepom delu Adica …

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Novo Naselje

99,900 €

Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odli…

  • Soba: 1.0
  • 2,775 €/m2
  • 36 m2