-

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,370 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

82,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21434
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 82,950 €
  • Cena po m2 : 2370.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: pr/6

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali u grubim i završnim radovimakao i smart sistemi. Zgrada će biti opremljena liftom, video nadzorom i obezbeđenjem. U dvorištu zgrade pored ostalih sadržaja je i igralište za decu. Zgrda će posedovati Energetski pasoš. Vrhunska investicija.. Kontakt: 065/385-88-88 Dančo licenca br.322 www.status-nekretnine.com A57-21434 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet

80,300 €

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 1,515 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Železnička stanica

87,500 €

Novi Sad - ž.stanica, prodaje se klasičan jednosoban stan od 30m2, uknjižen, kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijo…

  • Soba: 1.0
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

87,950 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 2.5
  • 1,759 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

Novi Sad - Centar, prodaje se garsonjera od 22m2, useljiva, uknjižena 1/1. Garsonjera je kompletno renovirana ( komplet instalacije, podovi, stolari…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Telep

89,610 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,987 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,800 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,145 €/m2
  • 40 m2