-

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,323 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

72,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21435
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 72,000 €
  • Cena po m2 : 2322.58 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: pr/6

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali u grubim i završnim radovimakao i smart sistemi. Zgrada će biti opremljena liftom, video nadzorom i obezbeđenjem. U dvorištu zgrade pored ostalih sadržaja je i igralište za decu. Zgrda će posedovati Energetski pasoš. Vrhunska investicija.. Kontakt: 065/385-88-88 Dančo licenca br.322 www.status-nekretnine.com A57-21435 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

73,280 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,527 €/m2
  • 29 m2

Odlična investicija! Garsonjera sa

66,850 €

Odlična investicija! Garsonjera sa sopstvenim dvorištem — Telep…

  • Soba: 1.0
  • 2,907 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Podbara

75,200 €

Prodajemo odličnu, odmah useljivu garsonjeru na Podbari. Stan je u zgradi iz 2000-ih, renoviran, opremljen i spreman za momentalno useljenje ili i…

  • Soba: 0.5
  • 3,133 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Klisa

66,950 €

Prodaje se suteren – 112 m², Novi Sad!…

  • Soba: 0.0
  • 598 €/m2
  • 112 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

72,930 €

Dvoiposoban stan, Alibegovac …

  • Soba: 2.5
  • 1,552 €/m2
  • 47 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

76,740 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,558 €/m2
  • 30 m2