-

Zlatibor

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,390 €/m2
  • Površina: 21 m2
PRODAJA

50,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21436
  • Površina : 21 m2
  • Cena : 50,200 €
  • Cena po m2 : 2390.48 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: pr/6

Studio - Zlatibor-ekstra lux studio 21 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali u grubim i završnim radovimakao i smart sistemi. Zgrada će biti opremljena liftom, video nadzorom i obezbeđenjem. U dvorištu zgrade pored ostalih sadržaja je i igralište za decu. Zgrda će posedovati Energetski pasoš. Vrhunska investicija.. Kontakt: 065/385-88-88 Dančo licenca br.322 www.status-nekretnine.com A57-21436 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Ekskluziva-Zlatobor-Odličan stan -

51,500 €

Ekskluziva-Zlatobor-Odličan stan -komplet namešten…

  • Soba: 1.5
  • 1,471 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Veternk

47,586 €

Odličan manji jednoiposoban stan u Veterniku …

  • Soba: 1.5
  • 1,700 €/m2
  • 28 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

55,000 €

Dvosoban stan na Alibegovcu …

  • Soba: 2.0
  • 1,410 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

51,500 €

Adice-Kamenjar-Useljiv Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 u Prizemlju-kupovina za Gotovinu-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,515 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Veternk

53,520 €

Novi Sad, Veternička rampa - Jednosoban garažni stan 27m2 …

  • Soba: 1.0
  • 1,982 €/m2
  • 27 m2

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPA

53,000 €

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPAONIK ZONED ID#8316…

  • Soba: 0.5
  • 2,120 €/m2
  • 25 m2