-

Zlatibor-ekstra lux Apartman 40 m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,366 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

94,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21437
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 94,650 €
  • Cena po m2 : 2366.25 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/6

Zlatibor-ekstra lux Apartman 43 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali u grubim i završnim radovimakao i smart sistemi. Zgrada će biti opremljena liftom, video nadzorom i obezbeđenjem. U dvorištu zgrade pored ostalih sadržaja je i igralište za decu. Zgrda će posedovati Energetski pasoš. Vrhunska investicija.. Kontakt: 065/385-88-88 Dančo licenca br.322 www.status-nekretnine.com A57-21437 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

92,700 €

Na prodaju garsonjera 26 m² – Novo Naselje, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26 m² u novogradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu…

  • Soba: 0.5
  • 3,565 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adice

97,000 €

Prodaja jednoisposobnog stana-Adice 31m2, Namešten ID#12010…

  • Soba: 1.5
  • 3,129 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

87,100 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 1.5
  • 1,853 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Prodaja stana-Garsonjera, Nova Detelinara, Nameštena-25m2 ID#10842…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

99,900 €

Urbana vila, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 1.5
  • 2,437 €/m2
  • 41 m2