-

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra lux Zgradi

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 2,358 €/m2
  • Površina: 13 m2
PRODAJA

30,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21438
  • Površina : 13 m2
  • Cena : 30,650 €
  • Cena po m2 : 2357.69 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :

Zlatibor-Garažno mesto 13 m2 u ekstra zgradi sa SPA centrom i restoranom. Kontakt: 065/385-88-88 Dančo licenca br.322 www.status-nekretnine.com A57-21438 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

36,050 €

Prodajemo garažno mesto u suterenskoj garaži novoizgrađene zgrade u centru Novog Sada, nadomak Bulevara Oslobođenja, Futoške Pijace... Uknjižen…

  • 2,575 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Telep

25,950 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2…

  • 1,730 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Telep

32,700 €

Uknjižena garaža sa strujom – Telep, 17m², 3,5 x 4,85 m…

  • 1,924 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

26,000 €

GARAŽNO MESTO-14M2-Adamovićevo naselje-Top lokacija ID#11911…

  • 1,857 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Grbavica

31,000 €

Ekskluzivna prodaja, Graža-Grbavica, 17m2 ID#11907…

  • 1,824 €/m2
  • 17 m2

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra l

30,650 €

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra lux Zgradi…

  • 2,358 €/m2
  • 13 m2