Novi Sad - Adice

Adice-Pogodan Četvorosoban stan 91 m2 sa Gratis Garažom na Top Lokaciji-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,813 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

164,960 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21401
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 164,960 €
  • Cena po m2 : 1812.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Prodajemo u Novom Sadu na Adicama Četvorosoban stan 91 m2 na Odličnoj Lokaciji u Mirnom kraju...stan se nalazi na prvom spratu,trostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan,ima tri odvojene spavaće sobe,dva mokra čvora i dve lepe Terase...,ističemo kvalitetnu ugradnju od proverenih materijala kao i Energetsku vrednost B kategorije...grejanje je Podno...mogućnost Povrata Pdv-a...Stan je Useljiv u Julu 2025....Stan se kupuje sa Gratis Garažom...Može kupovina preko Stambenog kredita...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21401 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

164,000 €

Novi Sad, Odličan dvosoban stan - moguć trosoban - sa parkingom…

  • Soba: 2.0
  • 2,828 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

174,000 €

Odličan, trosoban duplex na Novoj Detelinari! Mogućnost kupovine garaže !! ID#10275…

  • Soba: 3.0
  • 2,486 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

159,650 €

Prodaje se namešten dvosoban stan u samom centru grada. Nalazi se na 3 minuta hoda od Dunvskog parka i pešačke zone. Stan je na 4. spratu u zgradi …

  • Soba: 2.0
  • 3,012 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

172,000 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,071 €/m2
  • 56 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

159,000 €

Novogradnja, 2.5soban Petrovaradin - ODMAH USELJIVO + POVRAT PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,524 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

159,650 €

Na prodaju potpuno renoviran, svetao dvoiposoban stan – Sajam …

  • Soba: 2.5
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2