Novi Sad - Telep

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,472 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

210,120 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20829
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 210,120 €
  • Cena po m2 : 2472.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Prodajemo trosoban stan. Ponuda proverenog investitora. Izdvajamo: Termo blok+10cm izolacije spolja, pregradni zidovi puna cigla,šestokomorna PVC stolarija, tarket, sigurnosna vrata, keramika od evropskih prizvođača samo su neke od materijala koji će se koristiti za savršen kvalitetan životni prostor sa pogledom na Dunav i Frušku goru. Podno grejanje na gas. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15000 eura + pdv. Useljivo !!! Infomacije na broj telefona: 065 385 88 88, Danča 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57- 20829.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

214,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.5
  • 3,400 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Satelit

216,300 €

Troiposoban Stan 66 m² – Novo Naselje – Renoviran, Uknjižen…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Sajmište

206,600 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,755 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

202,000 €

Prodaje se stan 92m2 na I spratu. Futoška pijaca. Uknjižen ID#8197…

  • Soba: 3.5
  • 2,196 €/m2
  • 92 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

212,760 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 4.0
  • 2,216 €/m2
  • 96 m2