Novi Sad - Klisa

NOVI SAD-GORNJA KLISA - građevinsko zemljište

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 0 €/m2
  • Površina: 0 m2
PRODAJA

224,230 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19333
  • Površina : 0 m2
  • Cena : 224,230 €
  • Cena po m2 : 0.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa

Prodajemo fantastičnu parcelu, od 4354m2, Plac je ograđen, front placa je 30 metara. Uknjiženo 1/1, bez tereta!!! Nalazi se u industrijskoj zoni u blizini autoputa Bg-Su kao i izlaza ka Evropskom bulevaru. Lokacijski odlično pozicionirana za POSLOVANJE odnosno izgradnju HALE, MAGACINA ili poslovne zgrade. Mogućnost za prilaz kamiona i odličan manipulacioni prostor. Struja i gas su na oko 200-300 metara. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena www.status-nekretnine.com - šifra nekretnine: 19333. STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD. RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

226,600 €

Investiciona prilika u Novom Sadu – atraktivan plac sa dvostrukim pristupom i potencijalom za gradnju višestrukih objekata Predstavljamo vam izuzet…

  • 146 €/m2
  • 1550 m2

Novi Sad Klisa

216,100 €

Novi Sad,Klisa,uknjižen plac za porodično stanovanje od 2161m2 ,front 16m, sva infrastruktura kao i kanalizacija-plać…

  • 100 €/m2
  • 2161 m2

Novi Sad Futog

216,300 €

Građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji - Futog …

  • 36 €/m2
  • 5990 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

226,600 €

Sremska Mitrovica-Obradivo Poljoprivredno Zemljište 6 Hektara na dve Parcele u Okolini-065/385 8880…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Inđija Inđija

228,660 €

Inđija-Građevinsko Zemljište 6480 m2 sa Strujom i Vodom za Poslovnu Delatnost-065/385 8880…

  • 35 €/m2
  • 6483 m2

Novi Sad Salajka

231,750 €

Na prodaju odličan plac, veličine 527m2, manje od 2 km udaljen od centra Novog Sada. Plac je građevinski, a u zoni porodičnog stanovanja. Dozvolje…

  • 440 €/m2
  • 527 m2