Novi Sad - Telep

Južni Telep-Dvosoban stan 42 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,679 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

112,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21867
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 112,500 €
  • Cena po m2 : 2678.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: vp/2

Prodajemo u Mirnom delu Južnog Telepa Fantastičan Dvosoban stan 42 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade,lepe orijentacije...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata...grejanje je centralno... Posebno izdvajamo Odličnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama,blizina Osnovne škole,Vrtića,tržnog centra,Dunava i Gradskog prevoza... može da se kupi Garaža i PM...mogućnost povrata PDV-a...useljenje Avgust 2026... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21867 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,900 €

Novi Sad-PetrovaradinJednoiposoban stan na visokom prizemlju.Podno grejanje i parking mesto u dvoristu.Vreme z…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

105,300 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,925 €/m2
  • 36 m2

Sremska Kamenica Institut

110,700 €

Sremska Kamenica-Dvoiposoban stan 50 m2 sa ograđenim dvorištem 25 m2 i pogledom na Frušku Goru--065/3858880…

  • Soba: 2.5
  • 2,214 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

117,930 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,743 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Salajka

103,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN - SALAJKA ID#9660…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 35 m2