Novi Sad - Telep

Južni Telep-Trosoban stan 52 m2 u Izgradnji sa Gratis Terasom od 10m2-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

139,260 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21868
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 139,260 €
  • Cena po m2 : 2678.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: pr/2

Prodajemo u Mirnom delu Novosadskog naselja Telepa Trosoban stan 52 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi na prizemlju zgrade,lepee orijentacije...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasa...grejanje je centralno... Posebno izdvajamo Odličnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama,blizina Osnovne škole,Vrtića,tržnog centra,Dunava i Gradskog prevoza...uz stan ide Gratis Terasa od 10 m2... mogućnost kupovine PM ili Garaže i povrata PDV-a...useljenje Avgust 2026... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21868 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

137,200 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

133,900 €

NOVI SAD.BULEVAR.DVOSOBAN STAN.U cenu je uracunato i privatno parking mesto u dvoristu (Svet nekretnine, Novi Sad, Re…

  • Soba: 2.0
  • 2,911 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

139,000 €

Prodaje se namešten jednosoban stan, površine 41m2. Lokacija je veoma atraktivna, Stari Grad, na svega 5 minuta hoda do Keja, u neposrednoj blizini …

  • Soba: 1.0
  • 3,390 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

146,260 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan - poslovni apartman 46 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,180 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

144,010 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 58 m2