Novi Sad - Telep

Južni Telep-Lep Trosoban PENTHAUS 106 m2 u Izgradnji sa Gratis Krovnom Terasom-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 106 m2
PRODAJA

283,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21871
  • Površina : 106 m2
  • Cena : 283,900 €
  • Cena po m2 : 2678.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Prodajemo na Telepu Trosoban PentHaus 106 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI...Stan je lepee orijentacije, Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasa... grejanje je centralno... Posebno izdvajamo Odličnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama,blizina Osnovne škole,Vrtića,tržnog centra,Dunava i Gradskog prevoza... mogućnost kupovine Garaže ili PM i povrata PDV-a...useljenje Avgust 2026...GRATIS KROVNA TERASA... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21871 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

278,100 €

Penthouse stan sa krovnom terasom i bazenom - RETKO U PONUDI! …

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Telep

290,300 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 2,932 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Centar

291,000 €

PRODAJE SE SALONSKI STAN U SRCU NOVOG SADA. IZUZETNA PRILIKA. UKNJIŽENO ID#10818…

  • Soba: 3.0
  • 3,000 €/m2
  • 97 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

278,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD - Petrovaradin - Sremska Kamenica 100.00m2 ID#7641…

  • Soba: 3.0
  • 2,780 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Sajmište

278,100 €

Prodajemo luksuzni stan sa garažom - Idealna prilika za investiciju! ID#6215…

  • Soba: 3.0
  • 3,708 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar

288,400 €

Uknjižen LUX,trosoban stan u kvalitetnoj novijoj zgradi na Bulevaru. Bez ikakvog ulaganja. Odvojena kuhinja s trpezari…

  • Soba: 3.0
  • 2,855 €/m2
  • 101 m2